СЕДМИЧЕН ХОРОСКОП Рак 22.06.2015 – 28.06.2015

4-Cancer


Още в понеделник Слънцето ще навлезе във вашия зодиакален знак, а от четвъртък към него ще се присъедини и Марс, така ще получите мощен енергиен заряд, който в началото може да преживеете като нервно напрежение. Настъпва един от най-важните периоди в годината за вас, когато ще създавате „програма“ за следващата година. Ясно е, че това означава максимална инициативност, която ще се преумножава през следващите месеци като перспектива. Разбира се, важна е и посоката, която ще изберете, а поговорката „внимавай какво си пожелаваш, защото може и да се сбъдне“ е по-валидна от всякога.
През цялата седмица сте доста емоционално уязвими, а някои от вас, особено родените през първия деканат, и емоционално агресивни.
Някои от вас крият истинските си мисли, други са под влияния на съмнения, дори страхове, защото не са убедени в истинските си намерения, съмняват се или са под влияние на тайна информация. Впрочем, тя ще се изясни в значима степен до края на юли – всички „тъмни петна“ ще се прояснят, понякога и по един неочакван начин.
Продължава подкрепящия период, през който имате шансове да повишите благосъстоянието си, имиджът – начинът, по който ви възприемат околните се променя. Това се дължи на вашите трансформирани прояви или обвързаности – брак, кариера.
В понеделник и вторник информационният поток е засилен, интересни или полезни новини.
В сряда и четвъртък се пазете от крайности.
В петък, събота и неделя сте емоционални, но способността ви да влияете над околните е значима – възползвайте се!

С любезното съдействие на Хороскопи Астро ЕМ. Вижте повече тук: horoskop-astrom.com

Още по темата
FASHION INSIDE CLUB

Очаквайте нашите отстъпки, промоции, новини и лимитирани предложения.
Запишете се сега!



/


Какво ново

Short White Fringed Party Dress

Къса бяла рокля с ресни от Merlenne

Препоръки от седмицата

Semi-Sheer Burgundy Dress

Полупрозрачна рокля в бургунди от Merlenne

Препоръки от седмицата

Woolen White Coat

Вълнено палто в бяло от Merlenne

Препоръки от седмицата

Mid-Lenght Wool Trousers от Merlenne

  Може да купите от тук

Look of the day

~LOOK OF THE DAY~

Междупразничен блясък.

Ако сте пропуснали
Най-четени