СЕДМИЧЕН ХОРОСКОП Дева 29.06.2015 – 05.07.2015

6-Virgos


Вие сте социално много активни, защото ви се налага по-енергично да отстоявате имиджа и положението си или пък поради факта, че амбициите ви са се преумножили, при това пропорционално на допълнителни, понякога паралелни или странични източници на доходи, осъществяване на намерения дълбоко залегнали в душата ви, но някак под повърхността по различни поводи.
При всички случаи, ако преговаряте, желаете да се докажете или да се изкачите по йерархичната стълбичка, ще имате уникален шанс за това.
Същевременно ескалира необходимостта да ревизирате някои отношения с приятели, колеги, партньори и т.н. Поради повишена конкуренция или открито противопоставяне, или различни гледни точки. Вариантите са много, но също и доста показателни, особено в четвъртък и петък.
Ако имате пораснали деца, те също ще са повод за силни емоционални преживявания, защото обстоятелствата около тях са се променили или пък е назрял моментът за важни решения и преобразования.
В понеделник, вторник и сряда се раздвоявате между лични и служебни приоритети, а в друг случай – тонусът ви не е твърде висок, разсеяни или раздразнителни сте.
В събота и неделя „почивате“ активно.

С любезното съдействие на Хороскопи Астро ЕМ. Вижте повече тук: horoskop-astrom.com

Още по темата
FASHION INSIDE CLUB

Очаквайте нашите отстъпки, промоции, новини и лимитирани предложения.
Запишете се сега!



/


Какво ново

Ultramarine A-Silhouette Coat от Merlenne

  Може да купите от тук

Препоръки от седмицата

Mid-Lenght Wool Trousers от Merlenne

  Може да купите от тук

Препоръки от седмицата

Hug Me Coat in Soft Wool от Merlenne

Може да купите от тук

Препоръки от седмицата

Barrel Jeans with Fringes от Merlenne

Може да купите от тук

Look of the day

~LOOK OF THE DAY~

Елегантостта е в детайла.

Ако сте пропуснали
Най-четени