Родена да бъде свободна – Пинк

 


Родена да бъде свободна от всякакви ограничения, тесногръдие и предразсъдъци. Родена да бъде бунтар и с творчеството си да провокира обществото. Това е Пинк.

Превъплъщенията й нямат край. Нито граници. Отново и отново тя изненадва всички с полета на въобръжението и силата да отстоява вижданията си за живота и да не остава безучастна към несправедливостите в света. Освен, че всяка нейна песен става безспорен хит, тя носи социално послание и повод хората да се замислят за света, в който живеят.


 

pink-10

 


„Навсякъде, където се появя, създавам хаос“, казва самата Алиша Мур, както е истинското й име. Но не само бунтарският й дух ни впечатлява, а също и невероятната лекота, с която преминава от един в друг образ.

До момента Пинк има издадени шест албума и една компилация, нейни песне не веднъж са заемали челни позиции в световните музикални класации. Два пъти е носителка на наградата „Грами“, отличена е с 5 музикални награди на MTV, 2 награди „Брит“ и над 34 милиона продадени албума, през 2009 г. Пинк заема първото място в класацията на Билборд за поп-изпълнител на десетилетието (2000-2010 г.).

„Определението ми за свобода е да разбереш кой си и да бъдеш такъв, независимо от това, какво правят останалите“.

Текст: Ивайла Влахова

Снимки: Press

Вижте още:

Известните жени от историята, които ни дадоха своите ценни уроци по живот

Човекът, който събра Изтока и Запада в едно, на границите на реалното – Исей Мияке

Още по темата
FASHION INSIDE CLUB

Очаквайте нашите отстъпки, промоции, новини и лимитирани предложения.
Запишете се сега!



/


Какво ново

Short White Fringed Party Dress

Къса бяла рокля с ресни от Merlenne

Препоръки от седмицата

Semi-Sheer Burgundy Dress

Полупрозрачна рокля в бургунди от Merlenne

Препоръки от седмицата

Woolen White Coat

Вълнено палто в бяло от Merlenne

Препоръки от седмицата

Mid-Lenght Wool Trousers от Merlenne

  Може да купите от тук

Look of the day

~LOOK OF THE DAY~

Палто в животински принт? Много добра идея.

Ако сте пропуснали
Най-четени