Тази Коледа гостуваме на семейство Обама! (и не само)

x


Броени часове ни делят от Коледа, а празничният дух нетърпеливо се носи във въздуха. Домовете са празнично украсени, приготвят се вкусни ястия… Известните личности от света на шоубизнеса също са в трепетно очакване на най-светлия християнски празник. Те отдавна са украсили домовете си и опаковали подаръците. Лешникотрошачи, красиви елхи, пищни гирлянди, ръчно изработени коледни орнаменти, празнични венци и дори интериорни импровизации внасят допълнително настроение в домовете им.

От Кели Озбърн до семейство Обама – гостуваме (макар и за кратко) в красиво украсените домове на известните личности.


Someone say Christmas?

A photo posted by Vanessa Hudgens (@vanessahudgens) on

Ванеса Хъджинс


Me & Mumma decorating the ?

A photo posted by Kelly! (@kellyosbourne) on

Кели Озбърн


Дрю Баримор


???Regram from the White House's holiday IG tour: @acreativedc #WHHolidays

A photo posted by The White House (@whitehouse) on

Семейство Обама


❤️It's beginning to look a lot like Christmas !!! ❤️

A photo posted by Liv Tyler (@misslivalittle) on

Лив Тайлър


kenny's pink xmas

A photo posted by Kendall (@kendalljenner) on

Кендал Дженър


''Tis the season…. ?

A photo posted by Naomi Watts (@naomiwatts) on

Наоми Уотс


A photo posted by Amanda Seyfried (@mingey) on

Аманда Сийфред


Guess what I did this morning?! ?

A photo posted by Catherine Zeta-Jones (@catherinezetajones) on

Катрин Зита-Джоунс


It's the most wonderful time of the year! ????#thoseheavenlydays #badlandsranch

A photo posted by Katherine Heigl (@katherineheigl) on

Катрин Хийгъл


Trimming time!! Merry Christmas y'all!!! ?❤️?❤️?

A photo posted by MELANIE (@melanie_griffith57) on

Мелани Грифит


Sunday Funday! #Brunch #SundayCasual

A photo posted by Eva Longoria Baston (@evalongoria) on

Ева Лонгория


A video posted by Beyoncé (@beyonce) on

Бионсе


Рейчъл Билсън


✨ My front door, feeling festive ✨ @jomalonelondon

A photo posted by Poppy Delevingne (@poppydelevingne) on

Попи Делевин


❄️

A photo posted by champagnepapi (@champagnepapi) on

Дрейк


Christmas at my house for @voguemagazine on my app. ????

A photo posted by Kourtney Kardashian (@kourtneykardash) on

Кортни Кардашиян


Текст: Fashion Inside
Снимки:
Press

Още по темата
FASHION INSIDE CLUB

Очаквайте нашите отстъпки, промоции, новини и лимитирани предложения.
Запишете се сега!



/


Какво ново

Блейзер от BALMAIN

Блейзер от BALMAIN Може да купите от тук  

Препоръки от седмицата

Дамска чанта от VALENTINO

Дамска чанта от VALENTINO Може да купите от тук

Препоръки от седмицата

Сандали от CHRISTIAN LOUBOUTIN

Сандали от CHRISTIAN LOUBOUTIN Може да купите от тук

Препоръки от седмицата

Елек от PETER DO

Елек от PETER DO Може да купите от тук

Look of the day

~LOOK OF THE DAY~

Игра на принтове.

Ако сте пропуснали
Най-четени

ВЗЕМИ 15% ОТСТЪПКА

ЗА FASHION INSIDE SHOP

АБОНИРАЙ СЕ ЗА НАШИЯ БЮЛЕТИН И ПОЛУЧИ 15% ОТСТЪПКА ПРИ СЛЕДВАЩАТА ТИ ПОРЪЧКА!

АБОНИРАЙ МЕ