„Под прикритие” се завръща! Какво предстои?


Утре вечер, 19 януари, премиерата на новия си сезон ще направи най-гледаният сериал в българския ефир – „Под прикритие”. Почти година след края на трети сезон, героите се завръщат отново, вече свалили всички маски.

Какво ще се случи?



Последният излъчен епизод завърши с появата на Ния Туджарова – тайната дъщеря на мафиотския бос Джаро. Тя се обединява с Иво Андонов, който пък владее улицата, прикрит зад легален бизнес.

Куката се завръща в България с план за отмъщение. Заедно с Мартин той се изправя срещу Иво, Джаро и турската мафия. Всъщност любопитно е, че част от епизодите са заснети в Истанбул, защото южната ни съседка играе значителна роля в новия сезон на сериала.



Новите лица в „Под прикритие” са Мехмет Юлай, който се превъплъщава във Фарук – нов партньор на Джаро от турската мафия. Виждаме Явор Бахаров като Бардем, син на Фарук, а Йоанна Темелкова е дъщерята на българския мафиотски бос. Другите нови актьори са Бойко Кръстанов, който е Ерол – човекът за специални поръчки на Фарук и Мартин Смочевски или Рафаел – новата дясна ръка на Иво Андонов.



Повече драма или повече екшън? Време ли е вече за финал на сагата? Всичко това предстои да разберем, а до началото остава само един ден.

Текст: Станислава Добрева

Снимки: „Под прикритие”

Вижте още:

Първият български психо-трилър завладява големите екрани

„Вълкът от Уолстрийт“ – из златните години на фондовите борси и истинската история на Джордан Белфорт

Нова година, нови концерти

Още по темата
FASHION INSIDE CLUB

Очаквайте нашите отстъпки, промоции, новини и лимитирани предложения.
Запишете се сега!



/


Какво ново

Short White Fringed Party Dress

Къса бяла рокля с ресни от Merlenne

Препоръки от седмицата

Semi-Sheer Burgundy Dress

Полупрозрачна рокля в бургунди от Merlenne

Препоръки от седмицата

Woolen White Coat

Вълнено палто в бяло от Merlenne

Препоръки от седмицата

Mid-Lenght Wool Trousers от Merlenne

  Може да купите от тук

Look of the day

~LOOK OF THE DAY~

Междупразничен блясък.

Ако сте пропуснали
Най-четени